Ось так горять “китайці”…

11.03.2010, 11:11 | Теґи: ,

Якось замінювали ми одному приватному замовнику згорівші китайські стабілізатори напруги на нормальні (ну, на Фантоми ;-) ). Так от, ті “китайці” згоріли буквально, полум’ям (див фото).

Згорівший китайський стабілізатор напруги

З трьох тих однакових китайських стабілізаторів “вижив” лише один – а два згоріли, причому одночасно. Ймовірно причиною було перевантаження по вхідному струму внаслідок критичного зменшення вхідної напруги. Однак мав би спрацювати захист… Ну, але в “китайців” захист лише для “галочки” в специфікації, а не для захисту.

У господаря ті стабілізатори стояли в гаражі на самій верхній поличці на стелажі (під стелею). То й стеля підгоріла тоді – сліди вогню лишилися… Добре що він тоді вдома був, і встиг загасити вогонь…

Тому радимо дуже добре зважати, на чому можна економити, а на чому ні. В даному випадку економія на стабілізаторах мало не вилилася в жахливі, неспівмірні збитки, якби згорів будинок… І в результаті господар той викинув гроші на “китайців”, і повторно купив інші стабілізатори, але вже якісні та надійні.

Скупий платить двічі, чи не так?..

10 коментарів до публікації «Ось так горять “китайці”…»

 1. Тарас коментує:

  Жахливий випадок. Не хотів би я опинитись на його місці. Добре що господар встиг погасити полум’я інакше довелось б викликати 101.

 2. Любомир коментує:

  Добре що в даному випадку хата не згоріла! Захищати побутові пристрої китайськими стабілізаторами – себе дурити. Переконався на власному досвіді. Ми не такі вже бідні щоб купувати дешеві речі.

 3. Михайло коментує:

  Я таке бачу вже не вперше. Але щоб два одразу, це вже закономірність якась.

 4. Ярослав коментує:

  Ого! Оце так номер! Ну, я багато чого різного чув і бачив про китайців. Але це просто завал повний! Щоб два з трьох згоріли, то таког не бачив. Буде чим колег розсмішити.
  Дякую.

 5. Мар'ян коментує:

  Коли я побачив цей згорівший стабілізатор я перехотів мати справу з китайськими стабілізаторами. А сам я користуюсь вітчизняним. Задоволений. Користуюсь більше року і він добре працює.

 6. Grey коментує:

  Мар”ян, якщо не секрет, який саме вітчизняний стабілізатор у Вас? Нас цікавлять відгуки користувачів (хороші і не дуже – які є). Це допомагає нам вибирати оптимальні варіанти для наших замовників.
  Дякую!

 7. Мар'ян коментує:

  Я маю львівський стабілізатор ЛВТ. І як користувач можу Вам впевнено сказати що вітчизняні стабілізатори є одні з найкращих.

 8. Grey коментує:

  Дякую, Мар”ян!
  Дійсно, львівські ЛВТ досить непогані, особливо враховуючи їх не високу вартість. Виготовлені акуратно, на дротах не економили (січення відповідає потужності), реле стоять з 10-кратним запасом по струму…
  Якісні апаратики. Якось зроблю і викладу фотку такого стабілізаторчика з відкритим корпусом.

 9. Yura коментує:

  Я теж дякую за інформацію. Був у мене китайський стаб колись але я з ним швидко розпрощався. Коли купляв його, то мені продавець гарно все розказав. Але на практиці я переконався що це була лапша для чайника.
  Співчуваю власнику у даному випадку.

 10. Любомир коментує:

  Я думаю що такі стабілзатори для захисту електронних плат своїх побутових пристроїв можуть використовують або байдужі юзери, або дійсно “Чайники”. Але нічого страшного, все приходить з досвідом. Як то кажуть: біда навчить.

Залишіть коментар

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!